İhale.org » Talent Yazılım Hakkında

TalentSoft Yazılım

TalentSoft Yazılım 2008 yılından itibaren üniversitere BAP birimlerine yönelik yazılım çözümleri geliştirmeye başlamıştır. Geliştirilen yazılım hali hazırda devlet üniversitelerinin büyük bir bölümü tarafından kullanılmaktadır.

İhale.org işte bu kurumların ortak bir platformda buluşması ve ihtiyaçlarının çözüme ulaşması için TalentSoft tarafından kurulmuştur. Hali hazırda sistemimizde sadece BAP birimleri değil, yüzü aşkın devlet kurumuna ait ihale ve doğrudan temin ilanları toplanmaktadır.

Vizyonumuz

TalentSoft Yazılım, kurumların verimli çalışması için her türlü yazılım ürün ve hizmetini, mevcut iş ortaklığı kanalını satış ve servis arayüzü olarak kullanarak, Türkiye' ye sunar.

Misyonumuz

Misyonumuz, Türkiye çapında kurumların, ihtiyaçlarını karşılayacak, yenilikçi ve gelişen teknolojiye sahip yazılım çözümleri üreterek yurdumuza, çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine değer katmaktır.

İlkelerimiz

Temel ilkemiz, müşterilerimize verdiğimiz hizmetin karşılığını aldığına inanmasını sağlamaktır. Bu ilke, çalışanlarımız, bayilerimizin, ve müşterilerimiz için geçerli olan ve bir bütün olarak, sürekli maksimize etmeye çalıştığımız temel ilkedir.

TalentSoft Yazılım

1338
Gaziantep Üniversitesi
Hayri KILIÇ
0910 00 31
TR07 0001 2001 3380 0009 1000 31